Baza noclegowa

Airport Hotel Okęcie **** znajduje się w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (1 km) i zaledwie 4,5 km od centrum Warszawy. Stąd wszystkie ważne punkty miasta są na wyciągnięcie ręki. W niedalekiej okolicy znajduje się duże znane centrum handlowe Galeria Mokotów, dla tych z Państwa, którzy mają w planie zakupy lub rozrywkę w eleganckim centrum handlu i biznesu.

Uwaga!

Rezerwacja noclegu w terminie do 17.05 gwarantuje dostępność pokoi w cenach z rabatami.
Po 17.05 możliwość dokonania rezerwacji w poniższych cenach, uzależniona jest od dostępności pokoi.

więcej>>IBIS Warszawa Stare Miasto znajduje się u bram malowniczej Warszawskiej Starówki przy skrzyżowaniu ulic gen. Wł. Andersa i Muranowskiej w odległości 3 km od Dworca Centralnego i 12 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. W pobliżu znajduje się największe centrum handlowego w Warszawie „Arkadia”.

Uwaga! Rezerwacja noclegu w terminie do 15/05/2013 gwarantuje dostępność pokoi w cenach z rabatami. Po 15/05/2013 możliwość dokonania rezerwacji uzależniona jest od dostępności pokoi.

więcej>>Sheraton Warsaw Hotel ***** znajduje się w centrum Warszawy przy Placu Trzech Krzyży i w bliskim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, ulicy Nowy Świat, Sejmu, licznych ambasad oraz instytucji rządowych i finansowych. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, butików oraz kawiarni.

Uwaga! Rezerwacja noclegu w terminie do 14.05 gwarantuje dostępność pokoi w cenach z rabatami. Po 14.05 możliwość dokonania rezerwacji uzależniona jest od dostępności pokoi.

więcej>>

www.wyszkow.pl

Pliki do pobrania

Logo:

Logo z napisem:

Wyszkowski samorząd miejski zaprasza do współpracy promocyjnej lokalnych przedsiębiorców z gminy Wyszków.
więcej

Masz pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
+48 798-188-177