Przedsiębiorczy Wyszków

Od marca 2012 roku Urząd Miejski w Wyszkowie realizuje projekt współpracy samorządu z lokalnymi przedsiębiorcami pod nazwą „Przedsiębiorczy Wyszków”. I Regionalne Forum Gospodarcze, które 29 maja 2013 roku odbędzie się w Wyszkowie, to również element realizacji tego projektu. Obecnie „Przedsiębiorczy Wyszków” zrzesza prawie pięćdziesiąt wyszkowskich firm.

Założeniem projektu "Przedsiębiorczy Wyszków" jest szeroka współpraca samorządu i przedsiębiorców, zapoczątkowana na stronach internetowych: Gminy Wyszków oraz stronach lokalnych firm.

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego uruchomiona została zakładka "Przedsiębiorczy Wyszków": http://www.wyszkow.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=956 i tam znajdują się odnośniki do stron internetowych firm i przedsiębiorstw, które nawiązały z samorządem współpracę w ramach projektu "Przedsiębiorczy Wyszków" – klikając na logo firmy umieszczone w zakładce internauta może przejść na stronę internetową firmy.

Podobnie na stronach internetowych współpracujących w ramach projektu firm znalazła się zakładka "Przedsiębiorczego Wyszkowa" i klikając ją, można przejść na stronę internetową Gminy. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na udział w projekcie, mogą dla celów promocyjnych posługiwać się logo projektu "Przedsiębiorczy Wyszków".

momentu uruchomienia projektu, do chwili obecnej, swój akces zgłosiło i współpracuje z samorządem w ramach „Przedsiębiorczego Wyszkowa” prawie pięćdziesiąt firm. Otrzymują one do Gminy Wyszków drogą mailową użyteczne informacje np. dotyczące zmian w przepisach, sprzedaży gminnego mienia, planowanych zamierzeń gospodarczych itp.

W trakcie realizacji projektu Gmina Wyszków zleciła wykonanie raportu na temat stanu przedsiębiorczości w Wyszkowie, taki raport został wykonany, zaprezentowany przedsiębiorcom, można się z nim zapoznać na stronie internetowej Gminy Wyszków.

Zorganizowane zostało także spotkanie z parlamentarzystą reprezentującym ziemię wyszkowską, Bartłomiejem Bodio, podczas którego przedsiębiorcy mogli podzielić się z przedstawicielem władz państwowych swoimi problemami i spostrzeżeniami z prowadzonej działalności gospodarczej. W ramach projektu wyszkowscy przedsiębiorcy spotkali się także z przedstawicielami Urzędu Miasta w Winnicy i Obwodu Winnickiego na Ukrainie.

Zgodnie z zamierzeniem władz gminy projekt „Przedsiębiorczy Wyszków” jest otwarty i w perspektywie, będzie rozwijany o kolejne obszary współpracy z przedsiębiorcami, jak choćby wspólna działalność wydawnicza czy promocyjna. Zainteresowani współpracą z samorządem przedsiębiorcy w każdej chwili mogą zgłosić swój akces do projektu.

www.wyszkow.pl

Pliki do pobrania

Logo:

Logo z napisem:

Wyszkowski samorząd miejski zaprasza do współpracy promocyjnej lokalnych przedsiębiorców z gminy Wyszków.
więcej

Masz pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
+48 798-188-177