XII Szczyt Gospodarczy Polska-Ukraina – PARP zaprasza do udziału

2 grudnia 2013 roku we Lwowie na Ukrainie odbędzie się XII Szczyt Gospodarczy Polska-Ukraina. Szczyt organizowany jest przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą, Izbę Handlowo-Przemysłową Ukrainy, Stowarzyszenie Wspierania Współpracy Gospodarczej ze Wschodem KLUB WSCHODNI i Lwowską Izbę Przemysłowo-Handlową przy współudziale Ministerstwa Gospodarki RP, Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Uczestniczyć w nim będą Prezydenci obu państw – Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz.

PARP zaprasza - debata online: Kiedy firmy odczują ożywienie?

Czego przedsiębiorcy mogą się spodziewać w kolejnych kwartałach? Jak duża będzie poprawa sytuacji gospodarczej i popytu? Które branże będą najbardziej zagrożenie upadłością? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Dziennik Gazeta Prawna zapraszają do udziału w debacie online, która odbędzie się 8 października. O prognozach dla polskiej gospodarki będą dyskutować uznani ekonomiści. Swój udział w debacie potwierdzili m.in. B. Lublińska-Kasprzak (PARP) i prof. J. Hausner.
http://www.parp.gov.pl/index/more/35609

Marka Polskiej Gospodarki

Marka Polskiej Gospodarki powstała w ramach realizacji projektu pn. Przeprowadzenie badań wizerunkowych Polski i polskiej gospodarki w krajach głównych partnerów gospodarczych oraz opracowanie koncepcji wizualizacji programu promocji polskiej gospodarki. Projekt jest częścią projektu systemowego pod nazwą „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” realizowanego przez Ministerstwo Gospodarki w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Poddziałanie 6.5.1.
Zobacz więcej: http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Marka+Polskiej+Gospodarki

TOOLEX 2013

Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO SILESIA w Sosnowcu zaprasza na największe wydarzenie w sezonie jesiennym, dedykowane branży obróbki METALU. W dniach 1-3 października 2013 r., pod patronatem PAIiIZ, odbędą się 6. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.
Więcej informacji: http://www.paiz.gov.pl/20131001/toolex2013_zaproszenie

Rozwój sektora e-usług na świecie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) opublikowała na portalu www.web.gov.pl raport pt. „Rozwój sektora e-usług na świecie”. Jest to już druga edycja publikacji. Raport kompleksowo przedstawia aktualny stan e-biznesu i prezentuje e-usługi, które mają największy potencjał wzrostu w perspektywie najbliższych lat. Celem raportu było również wskazanie nisz rynkowych oferujących najlepsze warunki dla rozwoju e-usług. Autorami publikacji są pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania.
Zobacz więcej: http://www.mg.gov.pl/node/18682

Chcemy rozwijać „Przedsiębiorczy Wyszków”

Gmina Wyszków w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Gospodarki złożyła projekt, w ramach którego chce pozyskać dofinansowanie realizacji drugiego etapu programu „Przedsiębiorczy Wyszków”. Konkurs przewiduje dofinansowanie najciekawszych projektów wspierania przedsiębiorczości, w ramach Europejskiego Tygodnia małych i Średnich Przedsiębiorstw ( w tym roku odbywać się od będzie od 25 do 30 listopada).

O przyszłości specjalnych stref ekonomicznych

W czwartek, 29 sierpnia zastępca burmistrza Wyszkowa Adam Mróz na zaproszenie Agencji Rozwoju Przemysłu SA oddział w Tarnobrzegu wziął udział w spotkaniu przedstawicieli mazowieckich miast i gmin, na których terenie zlokalizowana jest Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO PARK WISŁOSAN.

www.wyszkow.pl

Pliki do pobrania

Logo:

Logo z napisem:

Wyszkowski samorząd miejski zaprasza do współpracy promocyjnej lokalnych przedsiębiorców z gminy Wyszków.
więcej

Masz pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
+48 798-188-177